Támogatóink

Bereg-Kábel GmBH

Médiatámogatóink

Partnereink

 

Üzenőfal

MIÉRT FOCI?

  • vitathatatlanul a legkedveltebb sport a világon
  • csapatsport - jelentős egyéniségfejlesztő hatással: a gyerekek megtanulnak beilleszkedni egy idegen közösségbe, megtanulják tisztelni egymást, elfogadni azokat, akik nem olyanok, mint ők, hozzájárul a sportbarátságok szövődéséhez
  • elősegíti a gyerekek fejlődését, javítja erőnléti állapotukat, levezeti fölösleges energiájukat
  • az edzésmunka érdekes és változatos feladatok elé állítja a játékosokat
  • a játék egyszerű és ugyanakkor nagyon érdekes
  • a labdarúgás technikai és taktikai elemeinek elsajátítása, a csapatjáték ismérveinek megismerése mellett az egyén személyiségére gyakorolt hatása is fontos jellemző: a hozzáértő pedagógus (edző) keze alatt végzett munka hosszú távon magabiztossá, pozitívan gondolkodóvá teszi a kisebbeket és nagyobbakat egyaránt
  • az alapok elsajátítására javasolt életkor: 6-7 év
  • http://www.focisuli.ro

A napokban klubunkba látogatott Babják Zoltán Beregszász polgármestere. Elsősorban gratulált Panulin Lászlónak és tanítványainak a Balatonszemesen megrendezett diákolimpián elért első helyért és átvette a városnak járó elismerést a tornán nyújtott eredményért. Továbbá biztosította klubunkat,  hogy továbbra is támogatja a beregszászi sportot, és segíteni fogja fiatal sportolóinkat abban , hogy képviselhessék Beregszászt a nemzetközi porondon.

____________________________________________________________________________

Copyright © 2019 Beregvidék-suli. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect